YASAL POLİTİKA

Atlantis Center Pivot & Lineer Sulama Sistemlerinin (topluca “Site”) sahibi olduğu ve/veya işlettiği herhangi bir web sitesine (topluca “Site”) erişerek ve bu sitede gezinerek, aşağıdaki Hüküm ve Koşullarda belirtilen Hukuk Politikasını herhangi bir sınırlama veya şart olmaksızın kabul etmiş olursunuz. Site, İnternet veya web için geçerli olan diğer herhangi bir yasa veya düzenleme gibi.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Kullanım Koşullarının Kabulü. Yürürlükteki tüm yasalara ve düzenlemelere ve bu Yasal Politikaya tabi olarak Siteye erişmenizi ve Siteyi kullanmanızı sağlıyoruz. Siteye erişerek ve Siteyi kullanarak, bu Yasal Politikanın Hüküm ve Koşullarının her birini sınırlama olmaksızın kabul etmiş olursunuz. Bu Yasal Politikada yer alan Hüküm ve Koşulların her birini sınırlama olmaksızın kabul etmiyorsanız, lütfen Siteden çıkın. Bu Yasal Politika, bu konuyla ilgili olarak bizimle yapmış olabileceğiniz diğer tüm anlaşmaların yerine geçer. İçerik Sahipliği. Tüm metinler, sesler, görüntüler ve diğer materyaller veya unsurlar (topluca “İçerik”) dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitedeki içerik veya diğer materyallerin (topluca “İçerik”) mülkiyeti ve telif hakları bize, lisans verenlerimize veya diğerlerine aittir ve tüm hakları saklıdır. Aksi belirtilmedikçe İçeriğin telif hakkının bize ait olduğunu ve bize ait olduğunu varsaymalısınız ve bu Yasal Politikada belirtilenler dışında, önceden yazılı iznimiz olmadan İçeriği kullanamazsınız. Sitede görünen tüm ticari markalar, ticari adlar ve logolar ve ilgili tüm ürün adları, tasarım markaları ve sloganlar, burada aksi belirtilmedikçe, ticari markalarımız veya hizmet markalarımız (tescilli veya tescilsiz) veya lisans verenlerimizdir. Biz ve lisans verenlerimiz, Sitedeki tüm İçeriğin tüm fikri mülkiyet haklarını açıkça saklı tutmaktadır. Sitede yer alan bu İçerikle bağlantılı olarak size herhangi bir lisans verilmemektedir.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, biz veya lisans verenlerimiz, fikri mülkiyet haklarını, cezai kovuşturma talep etme olasılığı da dahil olmak üzere, yasaların en geniş kapsamına kadar uygulamaya çalışabiliriz.

KULLANICI DAVRANIŞI

Siteyi yalnızca kişisel eğlenceniz, bilginiz, eğitiminiz ve iletişiminiz için tutuyoruz ve size Siteyi kullanmanız ve İçeriği indirmeniz için izin veriyoruz, ancak yalnızca ticari olmayan, kişisel kullanım için; ancak, İçeriğin içerdiği tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimlerini elinizde tutmanız, dağıtmamanız, değiştirmemeniz, kopyalamamanız (yukarıda belirtilenler hariç), iletmemeniz, görüntülememeniz, yeniden kullanmamanız, çoğaltmamanız, yayınlamamanız, lisanslamamanız, türev çalışmalar oluşturmamanız koşuluyla Önceden yazılı iznimiz olmadan İçerikten, aktarmadan, satmadan veya başka bir şekilde kullanma ve Sitede görüntülenen kişi veya yerlerin herhangi bir görüntüsünü (“Görüntüler”) herhangi bir amaçla indirmez veya kullanmazsınız. Bu tür Görsellerin tarafınızca veya sizin tarafınızdan yetkilendirilen herhangi bir kişi tarafından indirilmesi veya kullanılması, önceden yazılı iznimiz tarafından özellikle izin verilmediği sürece yasaktır. Bu tür Görsellerin izinsiz kullanımı, telif hakkı yasalarını, ticari marka yasalarını, gizlilik ve tanıtım yasalarını ve ilgili iletişim düzenlemelerini ve yasalarını ihlal edebilir.

Ek olarak, Sitede aşağıdaki faaliyetlerden herhangi birine katılmamayı kabul etmektesiniz:

Yasa dışı, başka bir kişi veya kurumu tehdit eden, hak ihlalinde bulunan, karalayıcı, yanlış, yanıltıcı, taciz edici, taciz edici, iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, pornografik, küfürlü, başka birinin gizliliğini ihlal eden veya başka bir şekilde bilgi içeriği yüklemek, yayınlamak veya iletmek. sakıncalı; Kasıtlı veya kasıtsız olarak, herhangi bir yerel, eyalet veya federal yasanın medeni veya cezai olarak ihlal edildiği kabul edilecek davranışları ihlal etmek veya teşvik etmek; Herhangi bir yetkilimiz veya çalışanımız da dahil olmak üzere başka bir kullanıcıyı, kişiyi veya kuruluşu taklit etmek; Başka birinin telif hakkıyla korunan, patentli veya ticari markalı fikri mülkiyeti olan veya başka birinin ticari sırrı veya gizli bilgisi olan herhangi bir bilgi içeriğini yüklemek, yayınlamak veya iletmek; ve Siteyi herhangi bir ticari talebin reklamını yapmak veya gerçekleştirmek için kullanın. Mahremiyet. Siteyi kullanımınız da Gizlilik Politikamıza tabidir. Bu Gizlilik Politikasının tamamını bu Yasal Politikaya dahil ediyoruz.

ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİNE BAĞLANTILAR

Site, mülkiyetimiz veya editoryal kontrolümüz altında olmayan diğer İnternet sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu tür bağlantılar yalnızca size kolaylık sağlamak için sağlanmıştır ve bu tür sitelerden sağlanan herhangi bir ürün, hizmet, tavsiye veya bilgi için tarafımızca açık veya zımni garantiler, onaylar veya onaylar değildir. Bu tür siteleri kullanmanıza ilişkin herhangi bir sorumluluk veya yükümlülüğü garanti etmiyoruz ve özellikle reddediyoruz ve işbu vesile ile bizi ve bağlı kuruluşlarımızı, bağlı şirketlerimizi, memurlarımızı, yöneticilerimizi ve acentelerimizi aynı sorumluluk veya yükümlülükten muaf tutuyorsunuz. Bu tür sitelere bir bağlantı kurarsanız, bunu riski size ait olmak üzere ve bizim iznimiz olmadan yaparsınız. Hâlâ Sitemizde olup olmadığınızı veya başka bir üçüncü taraf sitesine taşınıp taşınmadığınızı görmek için web tarayıcınızda sağlanan Tekdüzen Kaynak Bulucu (“URL”) adresini kontrol edin.

İHRACAT KONTROLÜ

Sitedeki yazılım ve diğer materyaller Türkiye İhracat Kontrolüne tabi olabilir. Türkiye İhracat Kontrol yasaları, belirli teknik verilerin ve yazılımların belirli bölgelere ihracatını yasaklar. Siteden hiçbir yazılım bu tür yasaları ihlal edecek şekilde indirilemez veya dışa aktarılamaz. Siteden herhangi bir yazılım veya teknik verinin Türkiye İhracat yasaları tarafından yasaklanmış herhangi bir yargı alanına ihraç edilmesine izin vermiyoruz.

ŞARTLARDA REVİZYONLAR

Herhangi bir zamanda, tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve bildirimde bulunmaksızın bu Yasal Politikayı veya Gizlilik Politikasını revize edebilir veya değiştirebiliriz. Bu tür revizyonlara tabisiniz ve mevcut Yasal Politika ve Gizlilik Politikası sayfalarını gözden geçirmek için bu Siteyi periyodik olarak ziyaret etmelisiniz.

KULLANICILAR TARAFINDAN GÖNDERİLEN İÇERİK

Herhangi bir veri, soru, yorum, öneri veya benzerleri dahil olmak üzere, Sitede bize elektronik posta veya başka bir şekilde ilettiğiniz herhangi bir iletişim veya materyal, gizli ve tescilli değildir ve bu şekilde ele alınacaktır. Aktardığınız veya yayınladığınız her şey, çoğaltma, ifşa etme, aktarma, yayınlama, yayınlama ve ilan etme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir amaçla bizim veya yan kuruluşlarımız ve bağlı şirketlerimiz tarafından kullanılabilir. Ayrıca, Siteye gönderdiğiniz herhangi bir iletişimde yer alan fikirleri, kavramları, teknik bilgileri veya teknikleri, bu tür bilgileri kullanarak ürün geliştirme, üretme ve pazarlama dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir amaçla kullanmakta özgürüz.

SİTE GÜVENLİĞİ

Kullanıcıların, bunlarla sınırlı olmamak üzere, Sitenin güvenliğini ihlal etmesi veya ihlal etmeye teşebbüs etmesi yasaktır:

(a) Bu tür bir kullanıcıya yönelik olmayan verilere erişim veya kullanıcının erişim yetkisi olmayan bir sunucu veya hesapta oturum açma;

(b) Uygun yetkilendirme olmaksızın bir sistem veya ağın güvenlik açığını araştırmak, taramak veya test etmek veya güvenlik veya kimlik doğrulama önlemlerini ihlal etmeye çalışmak;

(c) Siteye bir virüs gönderme, aşırı yükleme, sel, spam, posta bombardımanı veya çökme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir kullanıcıya, ana bilgisayara veya ağa verilen hizmetlere müdahale etmeye çalışmak;

(d) Ürün veya hizmetlerin promosyonları ve/veya reklamları dahil olmak üzere istenmeyen e-posta göndermek;

(e) Herhangi bir e-posta veya haber grubu gönderisinde herhangi bir TCP/IP paketi başlığını veya başlık bilgisinin herhangi bir bölümünü taklit etmek;

(f) Sitenin düzgün çalışmasına veya Sitede yürütülen herhangi bir faaliyete müdahale etmek veya müdahale etmeye teşebbüs etmek için herhangi bir cihaz, yazılım veya rutin kullanarak; veya

(g) Sitede gezinmek veya arama motoru dışında arama yapmak için herhangi bir motor, yazılım, araç, aracı veya başka cihaz veya mekanizma (tarayıcılar, örümcekler, robotlar, avatarlar veya akıllı aracılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) kullanarak veya kullanmaya teşebbüs ederek ve Bu Sitede ve genel olarak kullanılabilen üçüncü taraf web tarayıcıları (örn. Netscape Navigator, Microsoft Explorer) dışında tarafımızdan sağlanan arama aracıları.

Sistem veya ağ güvenliği ihlalleri, hukuki veya cezai sorumluluğa neden olabilir. Potansiyel olarak bu tür ihlalleri içeren olayları araştırabiliriz ve bu tür ihlallere karışan kullanıcıları kovuşturmada kanun uygulayıcı makamları içerebilir ve onlarla işbirliği yapabiliriz.

ADALETİN SEÇİMİ

Bu Yasal Politika ve bu Siteyi kullanımınız Türkiye yasalarına tabidir.

GENEL TERİMLER

Bu Yasal Politika, sizinle aramızdaki sözleşmenin tamamını oluşturur ve Sitelerimizden herhangi birini kullanımınızı yönetir. Bu Yasal Politikanın herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız veya uygulamamamız, bu tür bir hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Hukuk Politikasının herhangi bir hükmünün yetkili bir yargı mahkemesi tarafından geçersiz olduğu tespit edilirse, söz konusu hüküm Hukuk Politikasından çıkarılacak ve mevcut şartlar tam olarak yürürlükte ve yürürlükte kalacaktır. Bu Yasal Politika kapsamında ortaya çıkan herhangi bir iddia, bu tür bir iddia veya eylemin ortaya çıkmasından sonraki bir (1) yıl içinde sunulmalı veya sonsuza kadar yasaklanmalıdır.