'Müşterilerimiz için uzun ömürlü markalarla çalışıyoruz'

TWIN DETAY

Yeni ürünler tasarlarken, kesinlikle inandığımız değerleri karşıladıklarından emin olmalıyız: kalite, güvenilirlik ve müşteri için sağlam bir avantaj. Bir ürünün kalitesi, onu yaratan, üreten ve pazarlayan insanların neyi temsil ettiğinin bir yansımasıdır. İşimize bu yaklaşım bizim için çok önemlidir.

Güvenilirlik, amaçlanan amaç için en uygun ve işlevsel malzemeler kullanılarak ve ürünlerimizin üretim süreci boyunca her adımda en katı kalite kontrollerinin uygulanmasıyla sağlanır. Müşteriye avantaj, hepsinde uyguladığımız yenilikçi özelliklerle birlikte en yüksek kalitede ve güvenilirlikte ürünler sunma çabalarımızda bulunur.

Komet ikiz büyük hacimli sprinkler, yenilikçi teknolojiyi, performansı ve güvenilirliği entegre etme kapasitemizi temsil eder.

GÜVENİLİRLİK

Verim kayıplarını, enerji israfını ve ilgili maliyetleri önlemek, ancak her şeyden çok toprak potansiyelini optimize etmek için her sulama sisteminin güvenilir bir şekilde çalışması önemlidir. Sürekli olarak takip edilmeyen silahın, herhangi bir ayar ve bakım gerektirmeden her zaman en iyi şekilde çalışması gerekiyor.

Komet Otokontrol

Basınç ve akış gibi değişen çalışma koşullarında tabanca, her zaman en iyi verimlilik seviyesinde çalışmaya olanak sağlamak amacıyla tüm sistemleri kendi kendine ayarlar.

Komet Tasarım

Ürünlerimizi tasarlarken güvenilirlik en önemli husustur. Her bileşen büyük bir dikkatle geliştirilmekte ve malzemeler, amaçlanan uygulama ortamının gereksinimlerini karşılayacak şekilde seçilmektedir.

Komet Kalitesi

Her bileşenin hassas işlenmesi, her üretim aşamasında sıkı kalite kontrolü ve her bir tabancanın son su testi, en iyi kalite kontrolün garantisidir.

TWIN MAX

Not: Performans verileri ideal test koşulları altında elde edilmiştir ve rüzgar ve diğer faktörlerden olumsuz etkilenebilir. Basınç, nozuldaki basıncı ifade eder. Alçaltılmış yörünge açısı rüzgarlı koşullarda sulama verimliliğini artırır. Yörünge açısının her 3° düşüşü için atış yaklaşık olarak azalır. %3 ila 4.

TWIN MAX | DETAY TABLOSU
TWIN MAX | YÜKSEK PERFORMANSLI NOZUL / YÖRÜNGE AÇISI 24°

TWIN 101 ULTRA

Not: Performans verileri ideal test koşulları altında elde edilmiştir ve rüzgar ve diğer faktörlerden olumsuz etkilenebilir. Basınç, nozuldaki basıncı ifade eder. Alçaltılmış yörünge açısı rüzgarlı koşullarda sulama verimliliğini artırır. Yörünge açısının her 3° düşüşü için atış yaklaşık olarak azalır. %3 ila 4.

TWIN 101 ULTRA | DETAY TABLOSU
TWIN 101 ULTRA | YÜKSEK PERFORMANSLI NOZUL / YÖRÜNGE AÇISI 24°
TWIN MAX | YÜKSEK PERFORMANSLI NOZUL / YÖRÜNGE AÇISI 24°
TWIN 101 ULTRA | YÜKSEK PERFORMANSLI NOZUL / YÖRÜNGE AÇISI 24°
TWIN 140 ULTRA | YÜKSEK PERFORMANSLI NOZUL / YÖRÜNGE AÇISI 24°
TWIN 160 ULTRA | YÜKSEK PERFORMANSLI NOZUL / YÖRÜNGE AÇISI 24°
TWIN 202 ULTRA | YÜKSEK PERFORMANSLI NOZUL / YÖRÜNGE AÇISI 24°

Not: Performans verileri ideal test koşulları altında elde edilmiştir ve rüzgar ve diğer faktörlerden olumsuz etkilenebilir. Basınç, nozuldaki basıncı ifade eder. Alçaltılmış yörünge açısı rüzgarlı koşullarda sulama verimliliğini artırır. Yörünge açısının her 3° düşüşü için atış yaklaşık olarak azalır. %3 ila 4.

PİVOT SPRİNKLER

Bir ürünün kalitesi, onu tasarlayan, üreten ve pazarlayan kişilerin ilkelerinin doğrudan yansımasıdır. Komet olarak yeni ürünler geliştirirken, bu ürünlerin kesinlikle inandığımız kalite, güvenilirlik ve müşteriye sağlam bir avantaj sağlayan değerlere uygun olduğundan emin olmalıyız. Bunlar, tüm Komet ürünlerinin üzerine inşa edildiği temel değerlerdir. Yüksek düzeyde mühendislik gerektiren malzemeleri ve en sıkı kalite kontrollerini birleştirerek ürettiğimiz her ürüne güvenilirlik katıyoruz. Buna tüm ürünlerimizde uygulanan sektöre özel yenilikçi özellikleri de eklediğinizde müşterilerimize sunacağımız avantajlar ortadadır. Komet Pivot Sprinkler Ürünleri kalitenin, yenilikçi teknolojinin, performansın ve güvenilirliğin zirvesini temsil eder.

UYARLANABİLİRLİK

Bir pivot sprinklerin mükemmel performansı korurken farklı uygulama koşullarına uyum sağlaması çok önemlidir. Sprinkler, toprak tipi, arazi, atmosfer koşulları, su kalitesi ve farklı mahsuller gibi çok çeşitli çevresel faktörlerle başa çıkabilmelidir. Optimum sulama için yetiştiricinin mevcut faktörlere uyum sağlama yeteneğine sahip olması gerekir.

KOMET YÖRÜNGE AÇILARI

Yetiştiricilerle yakın çalışmamız, farklı uygulama gereksinimleri için sulama verimliliğini en üst düzeye çıkarmak amacıyla dört farklı deflektörü belirleyip geliştirmemizi sağladı. Düşmelerde kullanım için: Çoğu uygulamaya uygun standart açı, rüzgarlı koşullardaki uygulamalar için düşük açı veya pivot yapısına su müdahalesi olmadan daha yüksek yerden yüksekliğin gerekli olduğu yerler ve şiddetli rüzgarlar, yüksek sıcaklık ve/veya aşırı rüzgarlar gibi aşırı koşullar için ultra düşük açı veya düşük akışlı ve suyun toprağa ulaştırılmasının en önemli olduğu yer. Borunun üstünde kullanım için: Borunun üstüne sprinkler kurulumunun gerekli olduğu tüm uygulamalara uygun düşük profilli yörünge.

KOMET HIZLI TAKILAN NOZUL SİSTEMİ

Komet Hızlı Takılabilen Nozul Sistemi, nozulun sprinklere hızlı ve kolay şekilde takılmasını sağlar. Nozulun tıkanması veya farklı akış gereksinimleri nedeniyle değiştirilmesinin gerekmesi durumunda sprinklerin damla tertibatından çıkarılmasına gerek yoktur. Sprinkler çalışırken nozul temizlemek veya değiştirmek için çıkarılabilir.

Komet Hızlı Takılan Nozul Sistemi

Komet Hassas Twister (KPT), sprinkler gövdesine entegre edilmiş 2. nozul taşıyıcısıyla birlikte gelir. Sulama mevsiminde sulamanın farklı debiler gerektirmesi durumunda çok faydalıdır.

Komet Kafes Çubuk Klipsi

Uygulama oranının düşürülmesi sulamada belirleyici bir avantaj olabilir. Uygun bir çözüm, Komet Truss Rod Klipsi ile sabitlenen truss rodun üzerine damlalar kullanarak ıslak alanı arttırmaktır. Komet Kafes Çubuğu Klipsinin tasarımı, hortumun doğal şeklini korurken kafes çubuğa kolay sabitlemeye olanak tanır. Seçimi kolaylaştırmak için, tüm ortak çubuk boyutlarını kapsayan, her biri iki boyut kombinasyonuna sahip 4 model mevcuttur.

HIZLI TAKMA NOZULU

NOZUL TANIMLAMA

Nozullar endüstri standardı renk koduyla tanımlanır ve delik boyutları 128 inçlik artışlara dayanır.

  1. Tüm ÇİFT nozul boyutlarında kolun tam ucu bulunur.
  2. Tüm TEK nozul boyutlarında kolun çentikli ucu vardır.

Yasal Uyarı: Bu akış verileri ideal test koşulları altında elde edilmiştir ve zayıf hidrolik akış koşullarından, türbülanslardan ve diğer koşullardan etkilenebilir.

KOMET HASSAS TWISTER (KPT) ANA ÖZELLİKLER

HASSAS TWISTER (KPT) MEVCUT MODELLER

STANDART YÖRÜNGE AÇISI

Çoğu uygulamaya uygun çoklu yörüngeye sahip Standart Açı. Tüm atış ve nozul aralığı boyunca eşsiz damlacık boyutu tutarlılığı. Düşük anlık uygulama ile geniş ıslak çap ve yumuşak su uygulaması.

DÜŞÜK YÖRÜNGE AÇISI

Rüzgarlı koşullardaki uygulamalar için uygun çoklu yörüngeye sahip Düşük Açı. Tüm atış ve nozul aralığı boyunca eşsiz damlacık boyutu tutarlılığı. Azaltılmış rüzgar sürüklenmesiyle büyük ıslak çap.

ULTRA DÜŞÜK YÖRÜNGE AÇISI

Yüksek rüzgar, yüksek ısı koşulları ve/veya düşük akış koşullarındaki uygulamalar için uygun çoklu yörüngeye sahip Ultra Düşük Açı. Tüm atış ve nozul aralığı boyunca eşsiz damlacık boyutu tutarlılığı. Çok az rüzgar kayması.

BORUNUN ÜSTÜNDE KULLANIM İÇİN DÜŞÜK PROFİLLİ YÖRÜNGE

Eşsiz damlacık boyutu tutarlılığıyla tüm boru üstü uygulamalarına uygun Düşük Profilli Çoklu Yörünge. Büyük ıslak çap, düşük anlık uygulama ile yumuşak su uygulaması ve azaltılmış rüzgar sürüklenmesi. Kurulum için Komet KPT-Link konektörü gereklidir.

PERFORMANS VERİLERİ METRİK BİRİMLERİ

Komet Hassas Twister’ın (KPT) damlama borularına monte edildiğinde optimum performansı için, yalnızca 2. açıklığa kadar maksimum aralığın kullanılması tavsiye edilir. Boşluk 3 m’yi aştığında Komet Hassas Twister’ı (KPT) mahsul kanopisinin dışında tutun. Komet Hassas Twister’ı (KPT) yerden en az 1 m açıklıkla monte edin. Tablolarda gösterilen Kurulum yüksekliği ve deflektör tipine göre akış ve atışa ilişkin performans verileri, Komet Pivot Hesaplama yazılımında kullanılan matematiksel modelden kaynaklanmaktadır. Performans verileri ideal test koşulları altında elde edilmiştir ve matematiksel modelin temelini oluşturur. Basınç, nozuldaki basıncı ifade eder. Akış yüksekliği, saptırıcıdan yörünge profilindeki en yüksek damlacıklara kadar olan yüksekliktir. Performans rüzgar ve diğer faktörlerden olumsuz etkilenebilir.

HASSAS SPREY (KPS) ANA ÖZELLİKLERİ

Komet Hızlı Takılan Deflektör Sistemi

Komet Hassas Sprey’in (KPS) damlama borularına monte edildiğinde optimum performansı için yalnızca 2. açıklığa kadar maksimum aralığın kullanılması tavsiye edilir. Boşluk 3 m’yi aştığında Komet Hassas Spreyi (KPS) mahsul kanopisinden uzak tutun. Komet Hassas Spreyi (KPS) yerden en az 1 m açıklıkla monte edin. Tablolarda gösterilen Kurulum yüksekliği ve deflektör tipine göre akış ve atışa ilişkin performans verileri, Komet Pivot Hesaplama yazılımında kullanılan matematiksel modelden kaynaklanmaktadır. Performans verileri ideal test koşulları altında elde edilmiştir ve matematiksel modelin temelini oluşturur. Basınç, nozuldaki basıncı ifade eder. Akış yüksekliği, saptırıcıdan yörünge profilindeki en yüksek damlacıklara kadar olan yüksekliktir. Performans rüzgar ve diğer faktörlerden olumsuz etkilenebilir.

PERFORMANS VERİLERİ METRİK BİRİMLERİ

HASSAS REGÜLATÖR (KPR)

Mevcut Modeller / 6 PSI / 10 PSI / 15 PSI / 20 PSI
Ana Özellikler
Benzersiz Ofset Giriş Tasarımı

Tüm Akışlı Komet Hassas Regülatörü (KPR) benzersiz bir ofset girişine sahiptir. Gövde yuvası ile birlikte, ofset girişi, tıkanmayı azaltmaya yardımcı olan siklonik bir akış yoluna katkıda bulunur. Ayrıca regülatörün giriş tarafındaki entegre gövde yuvasının dik eğimi, sürtünme kayıplarını en aza indirir ve lifli kalıntıların asılmasını azaltmaya yardımcı olur.

Gecikme (Histerezis)

Regülatörün iç konfigürasyonu ve etkileşen yüzeylerin göreceli hareket halindeki tribolojik özellikleri nedeniyle çok düşük gecikme. Köşe ve VRI sistemleri için çok uygundur.

Malzemeler

Regülatör malzemeleri ve tasarımı, bu cihazın kullanıldığı zorlu çalışma ve iklim koşullarına dayanacak şekilde seçilmiştir. Kullanılan teknik polimerler şok emici, UV korumalı ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

Hassas İmalat

Komet Hassas Regülatörün (KPR) tüm bileşenleri, tam otomatik üretim süreci boyunca hassas bir şekilde üretilmiş ve dikkatle kontrol edilmiştir. Her kritik bileşen, kurulmadan önce spesifikasyona uygunluk açısından ayrı ayrı %100 test edilir. Çok sıkı üretim toleransları mükemmel sulama performansı sağlar.

Sprink

Nozul aralığı boyunca düzenlenmiş basınçta daha az değişiklik için geniş yay konfigürasyonu.

Basınç regülatörleri, giriş basıncının en az 5 psi | Komet Hassas Regülatör (KPR) 6 psi | için nominal basınçtan 0,35 bar daha yüksek 0,4 bar ve 10 psi | 0,7 bar ve en az 7 psi | Komet Hassas Regülatör (KPR) 15 psi | için nominal nominal basınçtan 0,48 bar daha yüksek 1,0 bar ve 20 psi | 1,4 bar.