ATLANTİS CENTER PİVOT & LİNEER SULAMA SİSTEMLERİ

Tarım alanları, peyzaj alanları ve golf sahaları alanlarında faaliyet gösteren Atlantis, 1998 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır. Tarımsal sulama sistemleri, damla sulama sistemleri, peyzaj (rekreasyonel) sulama sistemleri imalat ve montajı, kompakt iş makinaları imalat ve montajı, sera kurulumu Atlantis’in başlıca faaliyetlerini oluşturmaktadır.

Atlantis, 1998 yılında Türkiye’de kendi fabrikasında Tarımsal Sulama Sistemleri (Center Pivot ve Lineer Sulama Sistemleri) üretmeyi başarmıştır. Üreticiler/çiftçiler tarlalarını sularken bu modern Tarımsal Sulama Sistemleri ile para, zaman ve işçilikten tasarruf edeceklerdir.

Faaliyetlerini titizlikle sürdürmekte olan Atlantis, Türkiye genelinde birçok yetkili satıcı ve distribütöre sahip olup, müşterilerine en iyi hizmet kalitesi ve güvenilirliği sunmaktadır. Atlantis, Sulama ve makine imalatı alanlarında teknolojiyi yakından takip eden uzman kadrosu ile sistem projelendirme, uygulama, teknik destek, malzeme satışı ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Faaliyetlerine azami özveri, özen ve uzmanlıkla devam eden Atlantis’in Türkiye genelinde birçok acentesi ve yetkili satıcısı bulunmaktadır. Alanında birçok yeniliğe imza atan ve birçok ilklere imza atan Atlantis, her zaman örnek teşkil ettiğinin bilincindedir ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmenin özlemini duymaktadır.

Saygılarımla

GÜRSEL ARAL

CEO