SIKÇA SORULAN SORULAR

Atlantis Center Pivot & Lineer Sulama Sistemleri, suyu diğer sulama yöntemlerine göre daha verimli kullanarak tarlanızı eşit şekilde sulamanıza, gübreleme, ilaçlama gibi işlemlerinizi daha pratik ve zamandan tasarruflu bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Atlantis Center Pivot & Lineer Sulama Sistemlerinin ömrü 20 ile 30 yıl arasındadır. Diğer sulama sistemlerinin ömrü daha kısadır ve değiştirilmesi gerekir.

Atlantis Center Pivot & Lineer Sulama Sistemleri, eğimli araziler dahil tüm arazi koşullarına uyumludur. Sistemlerimiz arazinizin özelliklerine ve büyüklüğüne göre tasarlanmaktadır. Teknik Servisimiz kurulumu gerçekleştirmektedir.

Evet, yılın belirli dönemlerinde açılan Devlet destek programları ve Ziraat Bankası’nın yerli üretime özel ‘7 Yıl – 0 Faiz’ kredisi var.

Evet, satın almış olduğunuz Atlantis Center Pivot & Lineer Sulama Sistemlerinin kurulum ve montajını Teknik Servisimiz yapmaktadır.

Evet, Atlantis Center Pivot & Lineer Sulama Sistemleri 1998 yılında Türkiye’de ilk ve tek yerli üretime başlamıştır. Ürünlerimiz %100 Türk ve Yerli Üretimdir.

Evet, Atlantis Center Pivot & Lineer Sulama Sistemleri 35 ülkedeki üreticiler tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır.

Atlantis Center Pivot & Lineer Sulama Sistemleri uluslararası standartlara uygun ISO ve CE belgeli kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Sprink ve Son tabanca olarak NELSON, SENNINGER, KOMET markalarını kullanıyoruz.

Evet, Atlantis Center Pivot & Lineer Sulama Sistemlerinde oluşabilecek arızalarda 7/24 hizmet veren teknik servisimiz sorunu en kısa sürede çözecektir.