'Müşterilerimiz için uzun ömürlü markalarla çalışıyoruz'

UMC GEARBOX ÜRÜNLERİ

NİHAİ SÜRÜCÜ ŞANZIMANI

Kaliteli Sulama Ürünleri

725-U™ Gearbox

Hafif açıklıklar ve küçük lastikler için tasarlanmıştır

UMC® 725-U™ dişli kutusu, hafif açıklıklara sahip Center Pivot ve Yanal / Doğrusal (Lineer) sulama sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Daha büyük çaplı bir çıkış mili ve daha fazla radyal yükün üstesinden gelmesine izin veren daha büyük çıkış yatakları ile Orta Hizmet™ dişli kutusundan bir adım daha fazladır.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

UMC® 725-U™ dişli kutusunda 50:1 dişli oranı, 2,25' çaplı çıkış mili, çelik sonsuz dişli ve dökme demir boğa dişli bulunur.

Ölçülü Çizim | 725-U Nihai Tahrik Gearbox

NİHAİ SÜRÜCÜ ŞANZIMANI

Kaliteli Sulama Ürünleri

740-U™ Gearbox

Endüstri standardı 50:1 Gearbox

UMC® 740-U™ dişli kutusu, Center Pivot ve Yanal / Doğrusal (Lineer) sulama sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Onlarca yıldır dünya çapında birçok Center Pivot ve Yanal / Doğrusal (Lineer) sulama sisteminde kullanılan endüstri standardı 50:1 dişli kutusu olmuştur. Çoğu saha koşulunun ve uygulamanın üstesinden gelme yeteneğine sahiptir ve daha büyük giriş yatakları, 725-U™ ve Orta Hizmet™ dişli kutularından daha fazla yükün üstesinden gelmesini sağlar ve karşılığında daha ağır açıklıkları ve daha büyük tekerlekleri destekler.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

UMC® 740-U ™ şanzıman, 50: 1 dişli oranına, 2,25 'çapında çıkış miline, büyük giriş yataklarına, çelik sonsuz dişliye, dökme demir boğa dişlisine ve şaft kanalını ortadan kaldıran ve yağ sızıntılarını azaltan kartuş giriş ve çıkış contalarına sahiptir.

Ölçülü Çizim | 740-U Nihai Tahrik Gearbox

ÇEKİLEBİLİR SON TAHRİK ŞANZIMANI

Kaliteli Sulama Ürünleri

TNT-2-U™ Gearbox

Çekilebilir Center Pivotlar ve Yanal/Doğrusal (Lineer) sulama sistemleri için tasarlanmıştır.

Patentli UMC® TNT-2-U™ dişli kutusu, çekilebilir Center Pivotlarda ve Yanal / Doğrusal (Lineer) sulama sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şanzıman tasarımı, sonsuz dişlinin boğa dişlisinden ayrılmasını sağlar, böylece çıkış mili serbestçe dönebilir ve kullanıcıların sulama sistemlerini bir tarladan diğerine taşımasına olanak tanır.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

Patentli UMC® TNT2U ™ şanzıman, 50: 1 dişli oranına, 2,25 'çapında bir çıkış miline ve çekme için ayrılabilir bir sonsuz dişliye sahiptir.

Ölçülü Çizim | TNT-2-U Nihai Tahrik Gearbox

ÇEKİLEBİLİR ÜRÜNLER

Kaliteli Sulama Ürünleri

BT4-B ™ Cıvatalı Çekilebilir Göbek

Standart çekmesiz dişli kutularını çekilebilir dişli kutularına dönüştürmek için tasarlanmıştır.

UMC® BT4B ™ Bolton Town Hub, standart olmayan iki dişli kutusunu çekilebilir dişli kutularına dönüştürmek için tasarlanmıştır. Tüm UMC® dişli kutularına uyar ve tüm dişli oranlarıyla çalışır. Çekme göbeğini kilitlemek için bir pim ve braket tertibatı (ayrıca satılır) gerekir.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

UMC® BT4-B™ civatalı çekme göbeği gresle doldurulmuş olarak gelir ve dökme demir göbeği olan 2.00' bir şafta ve güçlendirilmiş jantlarla kullanıma izin veren ekstra uzun taşıma cıvatalarına sahiptir.

Ölçülü Çizim | BT4-B Çekilebilir Göbek ve Pim Braketi Tertibatı

ELEKTRİK PARÇALARI

Kaliteli Sulama Ürünleri

Kollektör Halkası

Çoğu center pivota uyacak şekilde tasarlanmıştır.

UMC®’nin Kollektör Halkaları, etrafında dönen temas fırçalarına sahip sabit pirinç halkalardan oluşur. Bu montaj, makine pivot noktası etrafında dönerken center pivot sulama sistemlerinin motorlarına ve kontrollerine sürekli güç ve sinyal voltajı sağlamayı mümkün kılar.

CENTER DRIVE DİŞLİ MOTORU

Kaliteli Sulama Ürünleri

Power Saver® 3.5

Sektördeki en güvenilir center drive dişli motoru

Standart UMC® Power Saver® 3.5 center drive dişli motoru, center pivotlarda ve yanal / doğrusal (Lineer) sulama sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Dünyanın dört bir yanındaki sistemlerde onlarca yıldır tercih edilen ana itici güç olmuştur ve sahada sağlam ve güvenilir olduğu kanıtlanmıştır.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

Standart UMC® Power Saver® 3.5 merkez sürücü, yüksek verimli helisel dişli redüksiyonu ve uzun ömür ve sessiz çalışma sunan endüstri lideri sulama görev motorlarına sahiptir. 3 motor seçeneği ile 6 farklı dişli oranı mevcuttur.

Ölçülü Çizim | Power Saver® 3.5 Elektrikli Redüktörlü Motor

CENTER DRIVE DİŞLİ MOTORU

Kaliteli Sulama Ürünleri

Power Saver® 4

Sektördeki en gelişmiş center drive dişli motoru

Standart UMC® Power Saver® 4, center drive dişli motoru, center pivotlarda ve yanal / doğrusal (Lineer) sulama sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış en yeni yüksek performanslı sarmal merkez sürücümüzdür. Selefi Power Saver® 3.5’in doğrudan yerine geçer ve onu sektördeki diğer tüm merkez sürücülerden ayıran birkaç yeni özelliğe sahiptir.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

Standart UMC® Power Saver® 4 merkez tahrik, daha uzun ömür ve daha sessiz çalışma sunan optimize edilmiş bir helisel dişli tasarımına, şaft kanalını ortadan kaldıran ve yağ sızıntılarını azaltan kartuş çıkış contalarına ve kurulum ve bakımı kolaylaştıran tek bir cıvata bağlantı kutusu kapağına sahiptir ve daha hızlıdır. 7 Çıkış RPM seçeneği ile mevcuttur.

Ölçülü Çizim | Power Saver® 4 Elektrikli Redüktörlü Motor

CENTER DRIVE DİŞLİ MOTORU

Kaliteli Sulama Ürünleri

Power Saver® 4 Premium Verimli

Sektördeki en gelişmiş center drive dişli motoru

Birinci Sınıf Verimli UMC® Power Saver® 4, center drive dişli motoru, center pivotlarda ve yanal / doğrusal (Lineer) sulama sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış en yeni yüksek performanslı sarmal merkez sürücümüzdür. Selefi Power Saver® 3.5’in doğrudan yerine geçer ve onu sektördeki diğer tüm merkez sürücülerden ayıran birkaç yeni özelliğe sahiptir.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

Birinci Sınıf Verimli UMC® Power Saver® 4 merkez sürücü, yüksek verimli helisel dişli redüksiyonuna, 1,50HP PEM / IE3 motora sahiptir ve 5 çıkış RPM seçeneğiyle sunulur.

Ölçülü Çizim | Power Saver® 4 Premium Verimli Elektrikli Redüktörlü Motor

CENTER DRIVE DİŞLİ MOTORU

Kaliteli Sulama Ürünleri

Power Saver® 4 İnvertör Görevi

Sürekli hareketli center pivot sulama için tasarlanmıştır.

İnvertör Görevli UMC® Power Saver® 4 center drive dişli motoru, sabit hareketli center pivotlarda ve yanal / doğrusal (Lineer) ve köşe kollarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bir invertör ile birlikte kullanıldığında, bu üniteler çok çeşitli uygulamalarda bir pivot kullanımına izin veren geniş bir hız aralığına sahiptir.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

İnvertör Görevli UMC® Power Saver® 4 merkez tahrikleri, merkez pivot sulamanın geleceği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Sabit hareketli köşe kolları ve sabit hareketli center pivot sulama sistemlerinde sahada kanıtlanmıştır.

SÜRÜŞ HATTI KAPLİN MİLİ

Kaliteli Sulama Ürünleri

Standart Kaplin

Center drive dişli motoru ve son tahrik şansıman motorlarını bağlamak ve korumak için tasarlanmıştır.

UMC® Standart Kaplin, center drive dişli motoru ile son tahrik şamzıman motoru arasında şok azaltıcı bir tahrik bağlantısıdır. Orijinal Ekipman Üreticilerinin yeni sistemlerinde 30 yılı aşkın bir süredir endüstri standardı olmuştur. Herhangi bir center pivot markasına uyacak şekilde çeşitli boyut ve konfigürasyonlarda mevcuttur.

ÖZELLİKLER VE FAYDALAR

UMC® Standart Kaplin, merkez tahrik dişli motorunu nihai tahrik dişli kutularına bağlamak için tasarlanmıştır. Bu kritik tahrik sistemi bileşenlerini bağlamanın yanı sıra kuplör, hem dişli motordan başlatma torkunu emmek için bir tork sönümleyici hem de diğer kritik tahrik sistemi bileşenlerini aşırı yük durumunda korumak için bir sigorta görevi görür.

Ölçülü Çizim | Standart Kaplin