GİRİŞİM / 1998

    İşletme 1998 yılında İstanbul’da, Atlantis tarım ve peyzaj alanlarında faaliyet göstermektedir. Tarımsal Sulama Sistemleri (Center Pivot ve Lineer Sulama Sistemi) imalat ve montajı, damla sulama sistemleri, peyzaj (rekreasyon) sulama sistemleri, kompakt iş makinaları, sera konstrüksiyonu imalat ve montajı ve tarımsal ürün imalatı Atlantis’in ana çalışma alanlarını oluşturmaktadır.

PROJELER

      Atlantis, 1998 yılı sonundan itibaren Türkiye’de Tarımsal Sulamada yeni bir çığır açarak kendi bünyesinde Merkez Pivot ve Lineer Sulama Sistemleri üretmeye başlamıştır. Bu sistemler sayesinde zamandan, işçilikten ve kullanılan su miktarından tasarruf edilerek binlerce dekar araziye dokunulmadan sulanmaktadır.

     Atlantis, Ar-Ge projeleri ile farklı alan büyüklüklerinde kullanılabilecek Merkez Pivot ve Lineer Sulama Sistemleri modelleri geliştirmeyi başarmıştır.

TARIMSAL SULAMA

        Tarımsal Sulamada; Center Pivot, Lineer Sulama Sistemleri ve Damla Sulama Sistemlerinde son teknoloji kullanılarak faaliyet gösteren Atlantis, uygulama projeleri müşavirlik hizmetleri, montaj ve her türlü teknik hizmetleri kendi bünyesinde vermektedir.

ÜRÜN YELPAZESİ

     Kompakt iş makineleri üretiminde Ar-Ge faaliyetleri sonucunda ürettiği makinelerin satışını yapmakta ve satış sonrası hizmet vermektedir.

        Sera konstrüksiyon sistemleri Atlantis yetkili personeli tarafından üretilir ve montajı yapılır. Tarımsal ürün yetiştiriciliğinde sebze üretiminde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

UZMAN KADRO

        Uzman kadrosu ile Atlantis; Sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilmek için projelendirme, kurulum, işletme ve bakım aşamalarında gerekli olan tüm teknolojik altyapıya sahip olup, bu tecrübeyi en iyi şekilde müşterilerine sunmaktadır. Atlantis, projelendirme, uygulama, teknik destek, malzeme satışı ve ücretsiz olarak sunduğu kaliteli danışmanlık hizmetlerinin haklı sonucu olarak büyük başarılara imza atmaktadır.

       Çalışmalarını titizlikle sürdüren Atlantis, Türkiye genelinde birçok bayi ve yetkili satıcıya sahip olup, hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.