Enter your keyword

[vc_row css=”.vc_custom_1549225686595{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column][wolverine_heading layout_style=”style3″ title=”ATLANTİS SERA KONSTRÜKSİYON ÜRETİMİ VE ANAHTAR TESLİM PROJELER”][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”margin-bottom-60″][vc_column][vc_column_text]

Atlantis, modern tarıma yönelik sera ve sistemleri projelendirir, üretir, kurulumunu yapar ve teknik servis hizmetini verir. Seraları kendi üretim tesislerimizde sıcak daldırma galvanizden üretilir ve kurulum uzman kadromuz tarafından anahtar teslim olarak gerçekleştirilir. Yüksek direnç ve mukavemet, enerji tasarrufu ile her türlü sera tipi için üretimimiz gerçekleşmektedir.

Her türlü iklim yapısına göre projelendirilen sera sistemleri ile birçok bitkinin yetiştirilebilmesine imkan tanınmaktadır. Isıtma problemlerinin çözülebilmesi ve soğuk iklimlerde de enerjiden tasarruf edilerek sera kurulabilmesi için Ar-Ge’ler gerçekleştirilmektedir. Böylece iklim kontrolü yapılabildiği gibi yatırımınızda kara dönüştürülür.

Sera çözümlerimiz anahtar teslimi projeler, bağlantı ekipmanları, sera olukları, sera profilleri, sera sulama sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri ve iklim kontrolünden oluşmaktadır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]