Enter your keyword

GOLF

Atlantis, Golf konusundaki çalışmalarına 2001 yılında başlamıştır, bugün gelinen noktada uzman bir golf ekibiyle çalışmaktadır. Bir golf sahası projesinin hazırlanması ve aktif bir şekilde kullanabilir hale getirilmesi oldukça bilgi birikimi gerektiren bir iştir, Atlantis detaylara özen gösteren koordineli çalışma yapısıyla bir golf sahasının planlanmasından itibaren, kullanım aşamasından bakımına kadar her türlü hizmeti vermektedir.

GOLF İNŞASI VE BAKIMINDA ATLANTİS HİZMETLERİ

• Planlama Aşaması: Doğru saha seçimi, fizibilite çalışmaları, mimar seçimi ve tayini, saha kullanım planının yapılması, golf sahasının son tasarımlarının gerçekleştirilmesi, kurulumun programlanması, bütçenin belirlenmesi ve gider kalemlerinin oluşturulması,

• İnşaat Aşaması: Mobilizasyon, taşeron hizmetlerinin belirlenmesi ve sahanın sınırlanması, saha temizliği, toprak işlerinin hacminin belirlenmesi ve tesviyesi, engebeli arazinin şekillendirilmesi, green ve teelerin yapımı, drenaj kurulumu, sulama sisteminin kurulumu, son şekillendirmelerin yapılması, tohumluk alanın hazırlanması ve çimlendirme,

• Bakım: Golf sahası bakımı, greekeeperın eğitilmesi ve sahayla ilgili gerekli bilgilerin verilmesi, çim biçme bakım ekipmanları konusunda teknik bilgi verilmesi, ekipman temini ve golf çalışmalarının yönetimi Atlantis tarafından gerçekleştirilmektedir.

ATLANTİS İÇİN GOLF BİR OYUNDAN DAHA ÖTEDİR

Golf sahanız için iyi yapılmış ve mükemmel işleyen bir sulama sisteminden daha önemli bir şey yoktur. Sulama sistemi bir golf sahasının kalbidir ve golf sahanızın tüm koşullarda canlı kalabilmesi için cansuyu sağlar.

GOLF BİZİM İŞİMİZDİR

Her ülkede ve kültürde, golf severler bu spora tutkuyla bağlıdır. Bu yüzden Atlantis olarak, dünyanın en iyi deneyimini yaşamanız için golf sahası inşası ve bakımında size yardımcı olmaya odaklanmış durumdayız.

SAĞLIKLI ÇİM İÇİN YARATICI ÇÖZÜMLER…

Atlantis Sulama Sistemleri;

• Tasarruf: En yüksek verimliliği sağlamak için tasarlanmıştır. Çalıştırma maliyetlerini ve işgücünü optimal seviyede tutar ve sudan tasarruf etmenizi sağlar.

• Uygulanabilirlik: Yaratıcı ve basittir. Uygun teknolojiyle istediğiniz zaman istediğiniz yere su uygulamanızı sağlar.

• Dayanıklı: Sabit, dayanıklı ve emniyetlidir. En zor koşullarda çalışmak için tasarlanmıştır.

Uzman kadrosuyla Atlantis; sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla proje, kurulum, işletme ve bakım aşamalarında gerekli olan tüm teknolojik alt yapıya sahip olup, elde etmiş olduğu bu birikimi müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır.