Enter your keyword

DANIŞMANLIK

Firmamız tarımsal alanlar, peyzaj alanları ve golf alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Tarımsal Sulama; Tarımsal sulama makinası seçiminde arazi yapısı, toprak koşulları, iklim koşulları ürün çeşidi ürün gamı ve çiftçinin/üreticinin ihtiyacına göre sulama sistemi ve makinası seçimi konuşunda uzman Ziraat Mühendisi kadrosuyla ulusal ve uluslararası alanda danışmanlık hizmeti verilerek, işçilik, su, zaman ve enerjiden tasarruf sağlanması konusunda yardımcı olunması amaçlanmaktadır.

Bitkisel Üretim; Üretilecek ürünün çeşidi, yetiştirildiği coğrafya, toprak yapısı ve ürün özellikleri göz önünde bulundurularak, her türlü bitkisel üretim faaliyeti ve muhtemel bitki hastalıkları ve korunma yöntemleri, ürün yapısal bozukluklarının engellenmesi için danışmanlık verilerek yüksek verim alınması sağlanmaktadır.

Peyzaj: Peyzaj alanlarında tüm altyapı faaliyetleri, projelendirme, sulama proje projelendirme ve uygulanması, malzeme seçimi ve temini, peyzaj düzenlemelerinin yapılması konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Golf: Golf alanlarındaki teknolojiyi yakından takip eden uzman kadrosuyla doğru saha seçimi ve fizibilite çalışmaları, sulama sistemlerinin projelendirilmesi, uygulanması, teknik destek, malzeme satışı ve danışmanlık hizmeti vermektedir.