Enter your keyword

2021 Kırsal Kalkınma Hibe Programları

2021 Kırsal Kalkınma Hibe Programları

Atlantis Center Pivot ve Lineer Sulama Sistemleriyle Kırsal Kalkınma Hibe Programlarından ve Ziraat Bankası 7 yıl Vadeli Tasarruflu Sulama Destek Programından Yararlanabilirsiniz.

Bilgi ve Başvuru için: 0216 344 86 74

“Tarımsal sulamada geleneksel sulama yöntemlerinin kullanılması hem su kaynaklarının optimum miktarda kullanımını engelliyor hem de toprakta kayıplara ve yıpranmalara neden oluyor. Modern basınçlı sulama sistemlerinin kullanılması halinde ise bitkiye ihtiyacı kadar su verilerek daha az su kullanılıyor ve üreticinin sulama masrafları da düşüyor. Ziraat Bankası olarak hem ülkemizin su kaynaklarının daha verimli şekilde kullanılmasına hem de çiftçilerimizin modern basınçlı sulama sistemlerini uygun koşullarla alabilmelerine katkı sağlamak amacıyla Tasarruflu Sulama Kredisi’nden yararlanın.”

“Sulama sezonuna hazır olmak için şimdiden başlamak lazım”

Bu mevsimde genel olarak tarımsal sulama işlemi yapılmasa da sulama sezonuna hazır olabilmek için sulama sistemlerinin şimdiden hazırlanması gerek, bu sistemlerin projelendirilmesi, hazırlanması ve kurulmasının zaman aldığını, hem üreticilerin hem de bu sistemleri üreten firmamızın hazırlıklarını daha rahat planlayabilmeleri açısından bu mevsimde başvuru yapmalısınız.

Atlantis Center Pivot ve Lineer sulama sistemleri ile maliyetler düşerken verimde önemli artışlar sağlanır, “Bu sistemlerin kullanımını ne kadar yaygınlaştırırsak su kaynaklarımızı da o kadar koruyabiliriz.

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.